Методичні рекомендації

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 5 з 732
  • Документ
    ОСНОВИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ Методичні рекомендації до самостійної роботи Частина 1 для здобувачів СО «Бакалавр» спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації
    (Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2024) ПРОКОФЬЄВ Михайло; ПОЛОВЕНКО Людмила; ГРЕСЬ Олександр
    Розглядаються базові положення щодо проблеми забезпечення кібербезпеки і національної безпеки. Розкриваються питання щодо завдань кіберзахисту та шляхів його забезпечення в умовах інформаційної війни. Значну увагу приділено нормативно-правовим, технологічним та практичним аспектам забезпечення технічного захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах. Викладені технологічні рішення щодо питань створення технічних каналів витоку інформації в інформаційно-комунікаційних системах.
  • Документ
    Методичні рекомендації для самостійної роботи здобувачів вищої освіти з дисципліни «ФІНАНСИ. ГРОШІ І КРЕДИТ»
    (Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2023) Козлов В. П.; Волкова В. В
    Методичні рекомендації для самостійної роботи здобувачів вищої освіти підготов лені відповідно до програми навчальної дисципліни «Фінанси. Гроші і кредит», містять 12 тем і сприяють вивченню й формуванню у здобувачів вищої освіти комплексного розуміння щодо теорії фінансів, грошей, кредиту; засвоєнню закономірностей функціо нування грошового та фінансового ринків як теоретичної основи державної, монетарної, валютної, податкової та бюджетної політики, розвитку банківської справи та ринку фінансових послуг; формуванню спеціальних знань і практичних навичок з питань орга нізації фінансових відносин та їх функціонування на макро- і мікроекономічному рівнях. Теми включають понятійно-категорійний апарат теми, питання для самоконтролю, тестові та практичні завдання, питання для самостійного опрацювання, тематику науково дослідних робіт. Також наведено список рекомендованих джерел інформації з дисципліни. Рекомендується для здобувачів вищої освіти галузей знань 05 Соціальні та поведін кові науки, 07 Управління та адміністрування ОС «Бакалавр» усіх форм навчання.
  • Документ
    МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЇ ОБРОБКИ, ЗБЕРІГАННЯ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ДАНИХ» для здобувачів ступеня освіти «Магістр» денної форми навчання спеціальності 122 Комп’ютерні науки
    (Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2023) Р. М. Бабаков; О. О. Баркалов
    Методичні вказівки є навчально-методичним документом, який містить рекомендації для отримання практичних навичок розв’язання прикладних задач під час виконання практикуму з дисципліни «Технології обробки, зберігання та візуалізації даних». Для здобувачів ступеня освіти «Магістр» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса.
    ІСТОРІЯ УКРАЇНИ Методичний порадник для студента-початківця
    (Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2023) Надія Темірова
    Методичний порадник створено для оптимізації освітнього процесу з історії України, що охоплює періоди давньої, середньовічної, ранньомодерної доби, у хронологічних межах від давнини до середини ХVІІ ст. У виданні запропоновано структуру навчальної дисципліни, плани семінарських занять, завдання для самостійної роботи, рекомендації до їх підготовки, історичний довідник, питання до заліку та іспиту, тематику студентських дослідницьких робіт. Викладені матеріали орієнтовані на здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальності «Історія та археологія» та освітньої програми «Історія та археологія».
  • Документ
    МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА. Методичні рекомендації щодо виконання індивідуального творчого завдання для здобувачів вищої освіти СО «Магістр» ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Цифрові фінанси» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
    (Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2023) Н. І. Волкова; Н. В. Поліщук
    Методичні рекомендації щодо виконання індивідуального творчого завдання для здобувачів вищої освіти СО «Магістр» ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Цифрові фінанси» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок підготовлено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень. Кваліфікаційна робота», відповіда-ють змісту 7 тем та сприяють вивченню й формуванню у здобувачів вищої освіти необ-хідного обсягу знань з проведення та організації наукових досліджень, що забезпечить їх здатність до самостійного виконання наукової роботи та підготовки й оформлення її результатів (наукових статей, доповідей та кваліфікаційної роботи). Наведено також список рекомендованих джерел. Рекомендовані для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа страхування та фондовий ринок галузі знань 07 Управ-ління та адміністрування освітнього ступеня «Магістр» усіх форм навчання.