ЛІНГВІСТИКА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО, КУЛЬТУРОЛОГІЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ТРАДИЦІЇ, НОВАТОРСТВО

Збірник містить матеріали щорічних наукових заходів, організованих кафедрою української мови, теорії та історії української і світової літератури філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, що відбулися в м. Вінниці у квітні 2022 р. Статті подано в авторській редакції. Під час використання матеріалів покликання на збірник «Лінгвістика, літературознавство, культурологія ХХІ століття: традиції, новаторство» є обов’язковим.
До 85-річчя Донецького національного університету імені Василя Стуса. Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, науковців та фахівців «Лінгвоукраїністика ХХІ століття: традиції, новаторство», 28 квітня 2022 року, круглих столів «Відоме та невідоме Поділля: тенденції, проблеми, перспективи розвитку», 16 квітня 2022 року, «Етнокультурний простір України: Подільський вимір», 20 квітня 2022 року.