ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції «ІНФОРМАЦІЯ ТА СОЦІУМ» (02 червня 2023 р.)

Збірник репрезентує доповіді VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформація і соціум», які присвячені осмисленню теоретичних і практичних принципів соціальних комунікацій, архівної та бібліотечної справи та зберігання документної інфор-мації в умовах сучасних викликів війни, сучасні підходи до застосування інформаційних технологій у період воєнних дій. Тези доповідей зорієнтовано на узагальнення, система-тизацію теоретичних положень, а також на впровадження їх у документаційну практику, на використання інноваційних концепцій. Збірник становитиме інтерес для науковців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, задіяних в інформаційній та документаційній сфері.
Інформація та соціум: збірник матеріалів VIIІ Міжнародної науково-практич-ної конференції (м. Вінниця, 02 червня 2023 р.). Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса. 2023, 167 с. Рекомендовано до друку вченою радою факультету інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (протокол № 13 від 21.06.2023) Голова редакційної колегії: Анісімова О. М. – завідувач кафедри інформаційних систем управління ДонНУ імені Василя Стуса, д-р екон. наук, професор.