ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ З ФІЗИЧНИХ МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЧОВИН

Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса
Навчально-методичний посібник включає комплект лабораторних робіт з фізичних методів дослідження речовин. Кожна робота містить теоретичну частину, експериментальні та розрахункові завдання, а також контрольні питання для самостійної підготовки до захисту лабораторних робіт. Лабораторні роботи спрямовані на розвиток умінь і навичок, пов’язаних із застосуванням фізичних методів дослідження у сучасній хімічній лабораторії. Запропо новано завдання підвищеної складності для поглибленого вивчення розглянутих методів дослідження речовин.
Рекомендовано до друку Вченою радою факультету хімії, біології і біотехнологій Донецького національного університету імені Василя Стуса. Навчально-методичний посібник призначено для студентів СО «Бакалавр» і «Магістр» хімічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Посібник може бути корисним для аспірантів, викладачів та науковців.
Лабораторний практикум з фізичних методів дослідження речовин: навч.- метод. посібник / уклад. К. С. Ютілова, О. М. Швед, Г. М. Розанцев, Л. С. Лісова, Н. С. Марценюк. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2023. 132 с.