ОРГАНІЧНА ХІМІЯ. Частина 1. ВУГЛЕВОДНІ

Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса
Навчальний посібник присвячений розгляду одного з базових розділів органічної хімії – вуглеводні, що включає підрозділи теорії будови органічних сполук, алканів, алкенів, алкадієнів, алкінів, аліциклічних і ароматичних сполук. Матеріал посібника складається з програми курсу, лекцій, прикладів розв’язання задач, комплекту завдань для самостійної роботи. Посібник призначений для студентів ОС «Бакалавр», а також буде корисний для школярів, що поглиблено вивчають окремі розділи хімії, студентів ОС «Магістр», ОС «Доктор філософії», викладачів, наукових співробітників.
Посібник корисний для студентів, аспірантів, може бути довідником з основних реакцій органічних сполук різних класів.
Органічна хімія. Частина 1. Вуглеводні: навч. посіб. / О. М. Швед, К. С. Ютілова, Л. С. Лісова, Є. А. Бахалова. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2024. 196 с.