ФОРМУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ДО ЗДОРОВ’Я В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Вінниця: Донецький національний університет імені Василя Стуса
Загальновідомо, що у молодому віці люди схильні недооцінювати значення здоров’я та важливості його постійного підтримання та зміцнення. Звичайно, останніми роками серед молоді поширилася мода на дотримання здорового способу життя (ЗСЖ) та відмови від шкідливих звичок, що є позитивним явищем для суспільства. Однак, незважаючи на це, студентство активно потребує превентивних заходів щодо формування відповідального ставлення до здоров’я, яке передбачає дотримання основних принципів здорового способу життя та відчуття відповідальності за власне самопочуття і стан організму.
Матеріали наукової конференції професорсько-викладацького складу, наукових працівників і здобувачів наукового ступеня за підсумками науково- дослідної роботи за період 2019–2020 рр. (квітень–травень 2021 р.). Вінниця: Донецький національний університет імені Василя Стуса, 2021. 384 с.