ДОСЛІДЖЕННЯ СТАВЛЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ДО ЗДОРОВ’Я ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

2021-11-18
Київ: Інститут психології імені Г. С. Костюка
Збірник містить матеріали і тези доповідей учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистісні та ситуативні детермінанти здоров’я», яка проводилася на базі Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. У представлених матеріалах висвітлено широке коло актуальних проблем дослідження феномену здоров’я в сучасній психологічній науці та інших наукових галузях. Збірник адресований науковцям, викладачам вищої школи, аспірантам, студентам, спеціалістам у галузі психології здоров’я, а також усім тим, хто цікавиться сучасними науковими дослідженнями у галузі психології здоров’я.
Особистісні та ситуативні детермінанти здоров’я: [Текст] : Матеріали VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 18 листопада 2021 р.) : матеріали і тези доповідей / за заг. ред. проф. О. В. Бацилєвої. Київ. 2021. 150 с.