МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДОЛОГІЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА» (для здобувачів вищої освіти ступеня освіти «Магістр», спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа)

Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса
Методичні рекомендації містять навчальну програму курсу, тематичний план самостійної роботи, рекомендації щодо оформлення індивідуальної роботи здобувачів вищої освіти, перелік питань для підсумкового контролю, список використаних джерел. Методичні рекомендації розраховано для здобувачів вищої освіти другого рівня вищої освіти «Магістр». Методичні рекомендації ухвалено та рекомендовано до друку на засіданні кафедри інформаційних систем управління, протокол від 13.09.2022 №3.
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень. Кваліфікаційна робота» (для здобувачів вищої освіти ступеня освіти «Магістр» спеціальності 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа) / О. М. Анісімова, Т. М. Яворська. Вінниця: ДонНУ імені Василя Стуса, 2022. 15 с. Затверджено на засіданні вченої ради факультету інформаційних і прикладних технологій (протокол №2 від 21.09.2022)